YÖSKitaplari.com Global Academia’nın YÖS Yayınlarını öğrencilerine ulaştırdığı platformdur.

Global Academia hakkında:

Global Academia’nın kurucusu olan Mahmut Şahin 1986 yılında Yabancı Uyruklu öğrencileri YÖS sınavına hazırlamaya başlamıştır. Türkiye’nin ilk YÖS hocalarından olan Mahmut Şahin – tekrardan bir ilki Avrupa’da başarmıştır. 2001 yılında Global Academia ya yı Almanya’nın Köln kentinde kurmuştur.

Almanya’da (Türkiye sınırları dışarısında) bir ilk’e imza atmış olan Mahmut Şahin, Global Academia YÖS Kursları ve YÖS Yayınları ile yabancı uyruklu öğrencilere yeni olanakları sunmuştur. Global Academia hızlı bir şekilde Berlin ve Stuttgart şubelerini açmıştır. Global Academia ilk defa Türkiye sınırları dışında YÖS kavramının entegre olmasını sağlamıştır ve aynı zamanda Avrupa’nın ilk ve tek yabancı uyruklu öğrenci merkezi’dir.

Global Academia YÖS Yayınları, Dünyanın dört bir yanında yaşayan binlerce öğrencinin Türkiye’de Üniversite hayallerini gerçekleştirmelerinde yardımcı olmuştur ve yardımcı olmaktadır. Binlerce öğrenci YÖS Kitaplarımızdan faydalanarak hedeflerine ulaşmıştır.

YÖS (Yabancı Öğrenci Sınavı) hazırlık konusunda Global Academia ilk akla gelen bir dünya markası haline gelmiştir.

Uzun yıllar hazırlamış olduğu ve dünyanın yedi kıtasına YÖS kitaplarını göndermektedir.
Global Academia YÖS Yayınları sadece YÖS hazırlık konusuna odaklanmış ve bu konuda yayınlamış olduğu kitaplar ile birlikte 1986’dan günümüze YÖS deneyimi olan tek kuruluştur.

Global Academia’yı tercih etmiş olan tüm öğrencileri Türkiye’de üniversiteleri kazanmasını sağlayarak – her öğrencinin ve her velinin ulaşabileceği ve faydalanabileceği bir kuruluş oluşturmuştur. 31 yıllık deneyimini daha ileri taşımaya ve onlara yeni hedefler koymaya devam etmektedir.

Tecrübe, sevgi, eğitimde birebir yaklaşım, kişiye göre oluşturulan başarı yöntemleri ile tüm öğrencilerini hedeflerine kavuşturmuştur.